Yeedi jest obecna ze swoimi produktami w Polsce od ponad roku. Ten producent robotów sprzątających przebojem wszedł na nasz rynek i dzielnie sobie radzi na niezwykle konkurencyjnym podwórku, gdzie niemal każdy producent elektroniki użytkowej ma w swojej ofercie podobne urządzenia.

Cechą charakterystyczną wyrobów sygnowanych marka yeedi jest estetyczne wykończenie i użycie wysokiej klasy materiałów, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnej cenie.

Odkurzacze automatyczne yeedi są wystarczająco mocne, aby sprzątać po zwierzętach domowych i dzieciach, a jednocześnie wystarczająco ciche, aby można było ich używać podczas internetowych rozmów konferencyjnych.

Do tej pory dostępne były na naszym rynku dwa modele: yeedi k650 oraz yeedi 2 hybrid.

Obecnie rodzina produktów yeedi powiększyła się o modele serii yeedi vac.

W ramach tej serii są oferowane dwa modele robotów sprzątających:

oraz specjalna stacja samoopróżniająca, która może współpracować z każdym z tych urządzeń.

Podobnie jak ich poprzednicy, roboty sprzątające yeedi vac mogą jednocześnie odkurzać oraz mopować, w kilku trybach pracy.

Posiadają funkcje mapowania pomieszczeń, czujniki antykolizyjne, krawędzi, odległości, schodów, przeszkód i przeciążenia. Nowością jest wbudowany czujnik dywanów i know-how sprzątania podłóg, dzięki czemu robot unika mopowania gdy wykryje dywan, a na twardej powierzchni pracuje cicho.

I oczywiście najważniejsza innowacja, to stacja samooprożniająca, która samoczynnie usuwa kurz do pojemnika jest w stanie zmagazynować kurz z 30 dni sprzątania.

Dzięki wydajnym bateriom litowo-jonowym czas pracy tych robotów wynosi odpowiednio 110 min (yeedi vac hybrid) do 200 min (yeedi vac max) przy czym urządzenie samo wykrywa niski poziom baterii i w takim przypadku przerywa sprzątanie aby się doładować, po czym dalej kontynuuje sprzątanie.

Cena i dostępność

Roboty sprzątające yeedi vac series są już dostępne na Allegro, z 2 letnią gwarancją oraz dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

yeedi vac hybridhttps://allegro.pl/oferta/yeedi-vac-hybrid-robot-odkurzacz-sprzatajacy-mop-11131739736

yeedi vac stationhttps://allegro.pl/oferta/yeedi-vac-station-robot-odkurzacz-automatyczny-app-11162446521

Źródło i zdjęcia: Informacja prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *