Xiaomi wypuściło właśnie nową ładowarkę samochodową. Jest to podobny model do zaprezentowanego rok temu. W tamtym mieliśmy ładowanie z mocą 20W, tutaj mamy do czynienia z 10W.

Rok temu, przy okazji premiery Mi 9, Xiaomi zaprezentowało pierwsze na świecie ładowarki bezprzewodowe z mocą 20W. Były to zarówno ładowarki do domu jak i do samochodu. Teraz Xiaomi pokazuje nowy model tej ładowarki, z mniejszą mocą.

Wymiary ładowarki to 117,2 mm x 73,4 mm x 100mm. Ładowarka umożliwia ładowanie w trzech opcjach 5V/2A, 9V/1,6A lub 12V/1,5A. Bardzo fajną funkcją jest automatyczne dopasowywanie. Gdy zbliżymy do niej telefon to sama rozsunie „ramiona”. Telefon uwolnimy wciskając przycisk na boku obudowy.

Ładowarkę zasila się kablem USB C. W zestawie nie znajdziemy do niej gniazda do zapalniczki, które musimy dokupić sami. Cena ładowarki to 18 USD.

Źródło i zdjęcia: Pokoleniesmart.pl


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *