Yale właśnie ogłosił współpracę z firmą PhilipsHue, liderem w dziedzinie inteligentnego oświetlenia. Dzięki integracji, konsumenci korzystający z oświetlenia PhilipsHue w połączeniu z zupełnie nowym, zmotoryzowanym zamkiem Linus® Smart Lock firmy Yale, będą mogli korzystać z nowych, wspaniałych funkcji.

Integracja pozwala na stworzenie sytuacji, w której światło w przedpokoju zapala się gdy tylko otworzysz drzwi. Połączenie Yale oraz PhilipsHue pozwoli również raz na zawsze rozwiązać problem palących się świateł, gdy opuścimy dom.

„Jako marka zaangażowana w ciągłe ulepszanie naszych produktów, z radością witamy nowe partnerstwo z PhilipsHue. To z pewnością wspaniały dodatek do naszego istniejącego portfolio zaufanych partnerów, który zaoferuje naszym klientom nowe funkcje, w samą porę na naszą niedawną premierę zamka Linus® Smart Lock ”- mówi Kate Clark, dyrektor zarządzająca Yale EMEA.

Alarmy gamy Sync i SR są już zintegrowane z inteligentnymi światłami Philips Hue od Signify. Połączenie światła i dźwięku w celu stworzenia niezawodnego podwójnego odstraszania, zniechęci potencjalnych włamywaczy, jednocześnie dając właścicielom domów wizualne zapewnienie, że ich dom jest chroniony.

„Jako lider w dziedzinie inteligentnego oświetlenia, nieustannie pracujemy nad tym, aby Philips Hue był jeszcze lepiej połączony z inteligentnymi domami. Dlatego mamy silny ekosystem partnerów i „Przyjaciół Hue”, takich jak Yale ”- mówi Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w Signify. „Razem z Yale pomagamy zapewnić konsumentom bezpieczeństwo i spokój ducha, łącząc zalety inteligentnych zamków i inteligentnego oświetlenia.” – dodaje.

Nowa integracja z zamkiem Linus® zapewni konsumentom jeszcze więcej spokoju, wiedząc, że ich dom jest bezpieczny – bez względu na to, gdzie się znajdują. Wprowadzi też magię do tego, jak doświadczają codziennych zadań, dzięki spersonalizowanemu, inteligentnemu domowi.

Instalując Linus® Smart Lock na drzwiach wejściowych, i konfigurując inteligentny system oświetlenia Philips Hue w swoim domu, będziesz mógł korzystać z tych wspaniałych, nowych funkcji:

  • Witaj w domu: Ciesz się wspaniałym powitaniem w domu, gdy drzwi odryglują się automatycznie, a światła włączą się, oświetlając Ci drogę do środka.
  • Wychodź z domu bez zmartwień: Zablokuj zamek jednym dotknięciem klawiatury Yale Smart Keypad, kiedy wychodzisz z domu, a światła wyłączą się. Zautomatyzuj światła, aby symulować swoją obecność w domu i zapewnić sobie spokój ducha, gdy jesteś daleko.
  • Udziel dostępu do swojego domu: Spraw, aby Twoi goście czuli się mile widziani w Twoim domu, dzięki światłom, które magicznie się włączą, i drzwiom, które otworzą się za pomocą telefonu lub klawiatury.

Zamki drzwiowe i oświetlenie niewątpliwie odgrywają istotną rolę w naszych domach. Dlatego też, zsynchronizownie i zarządzanie tymi dwoma elementami jednocześnie, ma sens! Są to podstawowe sfery domu, z którymi wchodzimy w interakcje wiele razy dziennie i które w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wykroczyły poza ich pierwotne, podstawowe funkcje. Integrując dostęp do domu i oświetlenie, będziesz w stanie uczynić swoje drzwi wejściowe jeszcze bardziej inteligentnymi.

Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *