Ostatnimi czasy popularne stały się elektryczne hulajnogi, które na pewno będą się jeszcze rozwijały przez dobre parę lat. Producenci cały czas eksperymentują i implementują nowe rozwiązania dla tych urządzeń, by stały się jak najbardziej mobilne.

 

hulajnoga

W ten też sposób pojawiła się hulajnoga elektryczna, która posiada mechanizm samobalansujący.

Obecnie hulajnoga musi spełniać parę wymogów. Po pierwsze, musi być kompaktowa, żeby można było w łatwy sposób złożyć ją, przenieść w dane miejsce, czy po prostu położyć pod biurkiem w biurze. Po drugie, musi być lekka. A po trzecie, musi być jak najbardziej użyteczna.

Mantour X chce sprostać wszystkim tym wymaganiom, a najnowsza wersja po złożeniu ma balansować na jednym kółku, by jej transport był jeszcze bardziej wygodny bez większego zaangażowania użytkownika.

7,3-kilogramowa hulajnoga rozkłada się w około 5 sekund. Trzeba, co prawda, dodatkowo rozłożyć rączki kierownicy, ale to i tak nie jest wiele, zwłaszcza że nie należy to do skomplikowanej czynności.

Hulajnogę rozpędzamy w lewej części kierownicy, prawą zaś hamujemy. Na wszelki wypadek jest i hamulec nożny. Nie zabraknie również ekraniku LED, który pokazuje nam podstawowe informacje.

Mantour X zalicza się do typowych miejskich hulajnóg, o czym świadczą przyjazna konstrukcja oraz jej parametry. Możemy ją rozpędzić do 20 km/h. Czas ładowania to 4 godziny, co starczy nam na jakieś 20 km jazdy.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w pełne oświetlenie oraz posiada certyfikację IP54. Hulajnodze jednak zabrakło zawieszenia, a co za tym idzie, nada się tylko na równe nawierzchnie.

Cena takiego urządzenia to na razie 320 dolarów, ale ma wzrosnąć do 669 dolarów.

Premiera hulajnogi planowana jest na marzec 2020 roku.

Zdjęcie i źródło: tabliczni.pl

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *