Jeśli czekacie na iPhone’a 12 we wrześniu tego roku, to mamy dla Was złe wieści. Apple oficjalnie potwierdziło, że w tym roku zaprezentuje je kilka tygodni później.

Luca Maestri, CFO od Apple, podczas wczorajszej telekonferencji z inwestorami potwierdził plotki, które krążyły po sieci od conajmniej kilku miesięcy. Do samego końca mieliśmy nadzieję, że jednak iPhone’y pojawią się we wrześniu, ale Jon Prosser ponownie miał rację.

W zeszłym roku rozpoczęliśmy sprzedaż nowych iPhone’ów pod koniec września, w tym roku spodziewamy się, że dostawa będzie dostępna kilka tygodni później – powiedział Luca Maestri

Maestri nie zdradził czym wywołane jest opóźnienie. Tak jak pisaliśmy powyżej, plotki o tym, że są opóźnienia w dostawach trwały już od jakiegoś czasu. Wall Street Journal informował o opóźnieniach już na początku tego roku.

iPhone 12 zatem możemy się spodziewać w październiku (jeśli nic się nie zmieni). Nie jest to pierwszy raz, kiedy mamy opóźnienie  w dostawach iPhone. Przełomowy X miał premierę we wrześniu, ale w sklepach pojawił się dopiero w Listopadzie. Zastanawia mnie, czemu z iPhone 12 nie powtórzą tego zabiegu.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *