Firma Microsoft ogłosiła szereg zmian w swojej aplikacji Microsoft Teams, w tym integrację z Apple CarPlay! Microsoft Teams dodaje nowe opcje nagrywania spotkań, przekazywania połączeń i nie tylko.

Jak donosi The Verge, integracja CarPlay umożliwi użytkownikom Microsoft Teams inicjowanie i odbieranie połączeń wprost z samochodu. Będziemy mogli również używać Siri do nawiązywania połączeń.

Na początku 2021 r.Microsoft Teams doda obsługę przekazywania połączeń pomiędzy urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi. Będzie można rozpocząć rozmowę na telefonie iPhone, a następnie przenieść ją na komputer Mac:

Użytkownicy Microsoft Teams wkrótce będą mogli przenosić połączenia między telefonem komórkowym a komputerem stacjonarnym, umożliwiając szybką zmianę lokalizacji w trakcie rozmowy audio lub wideo. Aplikacja Teams umożliwi innym dołączanie bez dźwięku na dodatkowym urządzeniu lub po prostu przekaże połączenie i automatycznie je zakończy na innych urządzeniach. Microsoft twierdzi, że ta konkretna funkcja będzie dostępna na początku 2021 roku.

Inne funkcje dostępne w usłudze Microsoft Teams obejmują nowy interfejs połączeń z łatwiejszym dostępem do kontaktów, poczty głosowej i historii połączeń. Pozwoli to „Microsoft Teams na łatwiejszą wymianę telefonu stacjonarnego dzięki wbudowanej ochronie przed spamem, wstecznemu wyszukiwaniu numerów i możliwości scalania połączeń” – informuje The Verge.

Microsoft Teams dodaje również nowe funkcje nagrywania, w tym możliwość nagrywania spotkań w SharePoint lub OneDrive.

Źródło i zdjęcia: 9to5Mac

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *