Wszyscy znamy inteligentne opaski od Xiaomi – Mi Band’y. Część może również kojarzyć inteligentne zegarki Amazfit, które są powiązane z Xiaomi. Nie są to jednak produkty stricte of chińskiego producenta, przez co Xiaomi dotychczas nie wypuścił żadnego inteligentnego zegarka. To się jedna zmienia wraz z Mi Watch, który premierę będzie mieć już dzisiaj.

Pierwszy inteligentny zegarek będzie posiadać kwadratową obudowę z kółkiem do obsługi z prawej strony. Jeśli czujecie podobieństwo do Apple Watch to wasze przeczucia są jak najbardziej na miejscu.

Mi WatchZegarek będzie działać na przerobionym Android Wear, który nosić będzie nazwę Mi Wear OS. Będzie zasilany przez procesor Snapdragon 3100 i będzie obsługiwać:

  • eSIM (!!!)
  • NFC
  • GPS
  • WIFI
  • Bluetooth.

Mi Watch

Zegarek będzie mógł sam odtwarzać muzykę oraz ściągać ją do pamięci urządzenia. Dodatkowo posiadać będzie sensor rytmu serca i możliwość sterowania smart domem.

Mamy zatem zegarek, który wygląda jak Apple Watch, ma prawie wszystkie funkcje jak Apple Watch i kosztować będzie prawdopodobnie 899 PLN…

Będzie Hit!

Źródło: GizmoChina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *