Mi Band 5 co chwilę nam wyskakuje, oznacza to, że jest już coraz bliżej jego premiery. Dzisiaj mamy dla Was kilka nowych plotek, które pojawiły się w związku z najpopularniejszą smart opaską świata.

Seria Mi Band to lider na rynku smart opasek. Jednak, żeby utrzymać taki stan rzeczy musi się ciągle rozwijać, każda kolejna wersja musi zaskakiwać funkcjonalnościami. Czy tak będzie i tym razem?

Porozmawiaj z Alexą?

Wśród nowych plotek dotyczących Mi Band 5 pojawiła się opcja, że opaska będzie miała wbudowaną Alexę. Wersja z Alexą to tzw. wersja Smart (mogli tu wymyślić coś lepszego…). Czyli wersja na rynek międzynarodowy. Z jednej strony dobra wiadomość, bo to oznacza, że opaska będzie miała asystenta głosowego, z drugiej nie do końca. Oznacza to, że Xiao Ai dalej obsługiwać będzie dziesiątki języków tak długo jak będą one chińskie.

Cykle menstruacyjne

Druga funkcjonalność, która ma się pojawić to możliwość mierzenia cykli menstruacyjnych. Nie wiemy jednak w jaki sposób opaska ma zamiar to monitorować.

W Mi Band 5 pojawi się także czujnik Sp02, który będzie w stanie mierzyć poziom natlenienia krwi. Dzięki tym wszystkim dodatkom Mi Band 5 może znowu namieszać na rynku.

Premiera jest ciągle płynna, teraz mówi się o przełomie czerwca i lipca. Bez względu jednak na to, kiedy się pojawi możecie być pewni, że wkrótce później recenzja trafi na łamy naszego portalu.

 

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty