Marka Ring zaprezentowała właśnie nowy model zewnętrznej kamery bezpieczeństwa o nazwie Floodlight Cam Wired Pro. Zastosowano w niej funkcję znaną z inteligentnego dzwonka Video Doorbell Pro 2.

Ring rozszerza swoją ofertę

Floodlight Cam Wired Pro jest wysokiej jakości kamerą zintegrowaną z aktywowanymi ruchem reflektorami LED o jasności 2000 lumenów. Charakteryzuje się między innymi 110 db syreną alarmową, wspiera Wi-Fi 2,4 oraz 5 Ghz, a także nagrywa wideo 1080p w standardzie HDR. Poza tym, producent chwali się zastosowaniem usprawnionych mikrofonów oraz głośników dla lepszej komunikacji dwukierunkowej. Urządzenie gwarantuje też rejestrację kolorowego obrazu w warunkach nocnych.

Zupełnie nowa funkcja 3D Motion Detection wykorzystuje radar, który pomaga w identyfikacji odległości poruszających się obiektów. Dzięki temu kamera jest w stanie rozpocząć nagrywanie tylko wtedy, gdy osoba znajdzie się w uprzednio zdefiniowanym obszarze. Ma to znaczący wpływ na wysyłane ostrzeżenia o niepożądanym ruchu, a przez to na zwiększenie bezpieczeństwa. Pozwala też na większą kontrolę monitorowania posesji. Floodlight Cam Wired Pro posiada też funkcjonalność Bird’s Eye View, która generuje obraz z lotu ptaka. Użytkownik otrzymuje więc szerszy kontekst zdarzenia, które ma miejsce w obserwowanej strefie.

kamera Ring Floodlight Cam Wired Pro

fot. Ring

Floodlight Cam Wired Pro staje się częścią ekosystemu

Nowa kamera od marki Ring posiada oczywiście pełną integrację z asystentem Amazon Alexa. Dzięki współpracy z innymi, kompatybilnymi urządzeniami pomaga w znacznym zwiększeniu bezpieczeństwa. Połączenie sprzętów w aplikacji Ring umożliwia użytkownikowi zdalne sterowanie z poziomu smartfona lub tabletu. Wykorzystanie rutyn pozwala na sprawną konfigurację różnych elementów automatyki domowej. Mowa tutaj między innymi o sterowaniu oświetleniem albo generowaniu komunikatów w momencie, gdy ktoś stanie przed drzwiami domu.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz białym. Można je nabyć w przedsprzedaży za cenę 249 euro. Wysyłki startują już 6 maja tego roku.

źródło: theverge.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *