Optymalna wilgotność powietrza w domu powinna wynosić 40-60%. Osiągnięcie takiego poziomu zapewnią nawilżacze. Jednym z nich ma być ultradźwiękowy nawilżacz Eva smart, szwajcarskiej marki Stadler Form, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 80 m².

Sezon grzewczy tuż tuż, a wraz z nim pojawi się problem suchego powietrza w naszych domach. Sposobem na to, by uniknąć problemów z oddychaniem czy przesuszoną skórą, a przede wszystkim zwiększyć odporność organizmu, jest skorzystanie z nawilżacza powietrza. Propozycją jest nowy Stadler Form Eva smart, który może być obsługiwany z poziomu aplikacji w smartfonie.

Urządzenie to wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do rozbijania cząsteczek wody, by następnie przekształcić je w mikroskopijną mgiełkę, która wyrzucana jest na wysokość ok. 1,4 m. Osobiście wolę nawilżacze ewaporacyjne, ale decyzję zostawiam Wam. Jego wymiary to 196 x 418 x 196 mm, a waga wynosi 3.0 kg. Zbiornik wody ma pojemności aż 6.3 litra. Nawilżacz można zaprogramować tak, by wytwarzał nie tylko zimną, ale i ciepłą mgiełkę. Jeśli dodatkowo dolejemy do zbiornika kilka kropli olejku zapachowego, mgiełka będzie miała działanie aromaterapeutyczne.

Praca nawilżacza Stadler Form Eva smart nie zakłóca snu. Pomimo mocy 95 W jest on cichy (poziom hałasu wynosi 26-34 dB). Ponadto informujące o ustawieniach pracy diody LED mogą być przyciemnione lub zupełnie wygaszone.

Adaptive Humidity

Dzięki wykorzystaniu technologii Adaptive Humidity, w trybie Auto nawilżacz jest w stanie samodzielnie zarządzać ilością emitowanej mgiełki, aby wydajnie osiągnąć założony poziom wilgotności powietrza. Dołączony do zestawu czujnik (który pełni również funkcję pilota) sam mierzy poziom wilgotności, a następnie przesyła dane do nawilżacza. Dzięki temu jego praca jest wydajniejsza, dokładnie dostosowana do warunków panujących w całym pomieszczeniu. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stadler Form Eva smart charakteryzuje się dużą elastycznością – użytkownik może wybrać jeden z pięciu poziomów nawilżania – w przedziale 30% – 75%.

Stadler Form proponuje również technologię WiFi, która pozwala zdalnie sterować nawilżaczem poprzez aplikację „Smart Life – Smart Living” w smartfonie. Dzięki temu urządzenie uruchamiamy z dowolnego miejsca, zanim jeszcze pojawimy się w domu.

Stadler Form Eva smart z modułem łączności Wifi dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *