Głośniki bezprzewodowe zaczynają opanowywać rynek. Coraz większa rzesza producentów przedstawia swoje produkty i stara się w jakiś sposób wybić, ale nie jest to łatwe. Firma Linn twierdzi jednak, że znalazła sposób i stworzyła najlepiej brzmiący głośnik bezprzewodowy na świecie.

Nowy głośnik ma podnieść poprzeczkę dla wszystkich innych producentów.

Aplikacja towarzysząca głośnikowi ma zapewniać zgodność z wieloma różnymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Apple Music, Spotify i inne. Do tego mamy oczywiście bluetooth i AirPlay, ale tylko w pierwszej wersji. Dla osób, które wolą kable HDMI ARC znajduje się na tyle urządzenia.

Linn reklamuje swój nowy głośnik jako oferujący funkcję plug-and-play, która „nie wymaga specjalistycznej instalacji”. Użytkownik może albo wykorzystać aplikację na telefon albo skorzystać z sześciu inteligentnych przycisków u góry serii 3, które  zapewniają użytkownikom szybkie opcje odtwarzania z ich ulubionych usług.

Linn Series 3

Linn Series 3 można kupić osobno lub w parze, a ceny wynoszą odpowiednio 14 600 PLN (2950 GBP) za jeden lub 27 000 (5450 GBP) za parę. Cena w porównywaniu z jakimkolwiek konkurentem powala. Głośnik ma zadebiutować gdzieś w 2020 roku.

Ciężko jednak będzie Linn przekonać ludzi do kupna głośnika, który ma astronomiczną cenę, ale nie posiada AirPlay 2, czy wbudowanego asystenta. Chyba, że faktycznie będzie „najlepiej brzmiącym głośnikiem bezprzewodowym na świecie”.

Źródło i zdjęcia: 9TO5Toys

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *