Polska firma Kruger&Matz planuje rozwijać w dalszym ciągu swoją ofertę, jeśli chodzi o segment smart home. Do aktualnej oferty firmy dołączyły kamery WiFi, które można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Co warto o nich wiedzieć?

Kruger&Matz rozwijają segment smart home

Kruger&Matz zrezygnował z tworzenia własnej aplikacji mobilnej na rzecz TuyaSmart. Kamery tej firmy od razu mają dostęp do popularnego rozwiązania, co z pewnością jest dla użytkowników sporym udogodnieniem. Do oferty producenta trafiły trzy kamery Connect C10, Connect C20 oraz Connect C30. Pierwsze dwie z wyżej wymienionych kamer to kamery wewnętrzne, z kolei trzecia nadaje się do zastosowań zewnętrznych.

Różnicą między kamerami C10 i C20 jest matryca. W przypadku tańszej kamery ma ona rozdzielczość 1 Mpix, a w przypadku droższej 2 Mpix. Producent gwarantuje, że wszystkie kamery charakteryzują się szerokim polem widzenia oraz możliwością regulacji w pionie i poziomie. Oprócz tego kamery mają funkcję podświetlenia IR do nocnych obserwacji oraz możliwość nagrywania na kartę pamięci microSD.

Sugerowane ceny kamer to od 129 zł w przypadku modelu Connect C10 do 179 zł w przypadku modelu Connect C30.

źródło: oiot

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *