W czasach koronawirusa szczególnie ciężko znaleźć nam czas, a przede wszystkim możliwości spotkania z naszymi ukochanymi dziadkami i babciami.

Dodatkowo, przez panującą pandemię i związane z nią zamieszanie, często inne choroby schodzą na dalszy plan – choć potrafią one być równie groźne dla zdrowia naszych najbliższych.

Dlatego wspólnie z firmą iHealth organizujemy konkurs, którego celem jest zwrócenie uwagi na zdrowie – nasze, ale również naszych babć i dziadków.

Konkurs jest bardzo prosty – będziemy prosili Was o wypełnienie krótkiego formularza w którym opiszecie dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać urządzenie. Formularz znajdziecie pod zakładką iHealth na SmartMe!

Następnie, przy współpracy z firmą iHealth , do wybranych przez Jury osób przesłane zostaną profesjonalne ciśnieniomierze, za pomocą których będziecie mogli dbać i wykonywać pomiary ciśnienia swoich rodziców, codziennie – przez okres trzech tygodni.

Po upływie każdego pełnego tygodnia przesyłacie do nas zrzut ekranu na którym widać wyniki pomiarów – jest to warunek, abyście urządzenia mogli otrzymać na zawsze.

Gorąco zapraszamy do udziału – dbajmy o zdrowie najbliższych.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *