Bez dwóch zdań dwiema głównymi gwiazdami ostatniej konferencji Xiaomi były MI 9 PRO 5G i MI MIX Alpha. Nie oznacza to jednak, że były to jedyne produkty zaprezentowane przez tą firmę. Xiaomi pochwaliło się jeszcze kilkoma gadżetami o których z chęcią napiszemy:

Xiaomi Air 2

Xiaomi Air 2

Zaczniemy od nowych słuchawek Xiaomi, odpowiedzi na Air Pods. Jest to produkt znacznie wyższej jakości niż słuchawki Redmi Airdots (których recenzja już wkrótce). Słuchawki pozwolą na słuchanie muzyki przez 14 godzin i będą obsługiwać asystenta Xiaomi 0 Xiao AI.

Xiaomi Pendrive

Pendrive o pojemności 64 GB

Kolejny gadżet to pendrive z USB-A, który będzie pozwalał na zapis z prędkością 124 MB/s. Obsługiwać będzie USB 3.0.

Xiaomi Ładowarka

Ładowarka dla MI 9 PRO 5G

Kolejny produkt to ładowarka indukcyjna zaprojektowana specjalnie dla MI 9 PRO 5G obsługująca zawrotne 30W. Ładowarka posiada wbudowany wiatrak do odprowadzania, który powinien być bardzo cichy. Osobiście mam nadzieję, że będzie bardziej subtelny niż maleńkie lampki ładowarek bezprzewodowych, które w nocy mogą oświetlić połowę pokoju.

Xiaomi Powerbank 3

Powerbank trzeciej generacji

Na koniec zostawiam gadżet, który napewno kupię, czyli powerbank Xiaomi trzeciej generacji. W stosunku do drugiej generacji pojawiła się opcja ładowania laptopa i ładowania nara trzech urządzeń. Swój powerbank Xiaomi noszę praktycznie wszędzie, więc na pewno skorzystam z nowych funkcji. Co do samej technologii to(dalej mamy do czynienia z 20 000 mAh, czyli tu nie ma różnicy, ale dzięki mocy 50W może właśnie naładować nam laptopa.

Źródła i zdjęcia: GizChina [1] [2], Twitter

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *