Smart kubki pojawiają się i znikają. Jest to taki gadżet o którym piszę od czasu do czasu. Przeważnie ich twórcą jest Xiaomi, bo jakżeby inaczej, ale tym razem mam dla Was kubek od kogoś innego. Ten projekt znajdziecie na kickstarterze i powinien się Wam spodobać 😉

Ten projekt możecie dostać w dwóch wariantach – kubka oraz filiżanki. Więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie 🙂 Każdy z nas ma swój ulubiony kubek. Ja mam w sumie takie trzy 😉 Wszystkie dostałem i darzę je szczególnymi względami. Jeden do kawy, drugi do herbaty, a trzeci… W sumie taki wymienny.

Jeśli jednak chcielibyście coś więcej niż zwykły smart kubek to warto spojrzeć na propozycję iTemp. Główną funkcją tego kubka jest podgrzewanie napoju, który się w nim znajduje. Mamy pełną kontrolę do jakiej temperatury chcemy go zagrzać. Czy będzie to temperatura odpowiednia do czarnej herbaty, zielonej, a może Yerba Mate? Kubek podgrzeje wodę do oczekiwanej temperatury, nie potrzeba żadnego czajnika.

Kubkiem sterujemy za pomocą aplikacji w smartfonie. To tam możemy zadać temperaturę jaką ma osiągnąć nasz kubek. Możemy mu kazać utrzymywać daną temperaturę, podnieść, obniżyć. Pełna dowolność. Kubek wykonany jest m.in. ze stali nierdzewnej. Wewnątrz znajdziemy grzałkę, czujniki wagi, dotykowe sensory oraz moduły do łączności bezprzewodowej.

Aplikację możemy do siebie dostosować. Będzie ona mierzyła nawodnienie naszego organizmu, a także możemy tam ustawić odpowiednie tryby dla różnych napojów. Dodatkowo podstawka ma dotykowe czujniki dzięki którym np. wznowimy grzanie.

Kubek będzie kosztować 99 USD, filiżanka 101 USD, a cały zestaw 134 USD

Źródło i zdjęcia: Kickstarter, Tabliczni.pl

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *