Przy okazji premiery telefonów Xiaomi Mi 10T w naszym kraju pojawią się dwa kolejne sprzęty IOT. W sklepach znajdziemy nowy oczyszczacz Mi Air Purifier Pro H oraz router Xiaomi Mi AIoT AX3600.

Xiaomi coraz częściej przy okazji nowych produktów decyduje się je na ich premierę również w Polsce. Jest to co prawda z opóźnieniem (Mi Air Purifier Pro H ma już rok), ale finalnie grono produktów coraz bardziej się poszerza.

Mi Air Purifier Pro H

Najnowszy oczyszczacz z dopiskiem H to urządzenie dla większych powierzchni. W kwestii budowy nie różni się znacząco wobec jego mniejszego brata, czyli 3H. Jest po prostu znacznie większy dzięki czemu nadaje się do większych przestrzeni.

Mi Air Purifier Pro H nadaje się do pomieszczeń o wielkości maksymalne 200 metrów kwadratowych i wysokości 3 metrów. Mówi tu zatem raczej o salach, restauracje, czy lobby niż zwykłym mieszkaniu. Jego jeden filtr powinien wystarczyć na 14 miesięcy użytkowania.

Oczyszczaczem możemy sterować z poziomu Mi Home oraz Google Home i Amazon Alexy. Aczkolwiek tutaj bywa różnie (to juz z doświadczenia). Cena oczyszczacza to 1299 zł, więc jak za tak wielki sprzęt to naprawdę niewiele.

Router Xiaomi Mi AIoT AX3600

Najnowszy router Xiaomi to prawdziwa petarda. Potężniejszy model niż testowany przez nas AC2350. On również posiada antenę służącą do automatycznego wykrywania sprzętów IOT i podłączania ich automatycznie do sieci WiFi.

Router jednocześnie jest w stanie używać do 248 urządzeń, zatem powinien obsłużyć nawet skomplikowane instalacje. Jego dostępność u nas jest przewidziana na Listopad tego roku. Jego cena to 549 zł. Napewno część z nich będziemy recenzować 😉

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *