Zapisując się do newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usługi newsletter, zawierającej informacje o bieżącej działalności Administratora, na podstawie Artykułu 6 pkt. 1a RODO.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, iż:

1. Administratorem Państwa danych jest Ariel Zgórski prowadzący działalność gospodarczą SmartMe Ariel Zgórski z siedzibą w Katowicach, ul. Św. Jana 11/4, NIP: 6482751882, REGON: 384481312.

2. Państwa dane osobowe przetwarzane są przetwarzane w celu realizacji usługi newslettera zawierającego informacje o bieżącej działalności Administratora, na podstawie Artykułu 6 pkt. 1a RODO.

3. Odbiorcą Państwa danych osobowych są osoby upoważnione przez Administratora, podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, oraz podmioty zewnętrzne w ramach podpisanych umów.

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody na przetwarzanie.

5. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów trzecich w ramach celu przetwarzania.

6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.