Wygląda na to, że firma Apple przygotowała na końcówkę tego roku kilka bardzo interesujących premier sprzętowych. Debiutu jakich sprzętów możemy się więc spodziewać?

Przedstawiciele giganta z Cupertino przyzwyczaili nas już do tego, że te najbardziej znaczące prezentacje odbywają się właśnie jesienią. Coraz więcej wskazuje na to, że w ostatnim kwartale 2022 roku producent zaskoczy nas największym odświeżeniem swojej gamy produktowej od dłuższego czasu.

apple event

fot. Apple

Debiut linii iPhone 14 to nie wszystko

Pewne jest to, że jesienią tego roku zadebiutuje linia smartfonów Apple iPhone 14. W tym samym czasie możemy spodziewać się kilku innych prezentacji. Mark Gurman z Bloomberga ujawnił w swoim cotygodniowym newsletterze Power On, że włodarze Apple przygotowali na ten rok znacznie więcej premier, niż zwykli to robić do tej pory.

Lista sprzętów, które mogą ujrzeć światło dzienne w tym roku, jest imponująca. Znajdziemy na niej takie urządzenia jak tańszy MacBook Pro, odświeżony iMac, Mac Pro, a także zaktualizowany MacBook Air. Poza tym śmiało możemy spodziewać się prezentacji usprawnionych słuchawek AirPods Pro, inteligentnych zegarków Apple Watch, nowego iPada, a także iPada Pro.

apple keynote event

fot. Apple

Na jednej konferencji Apple się nie skończy

Tegorocznych premier może być naprawdę sporo. W związku z tym nie wykluczamy, że producent spod znaku nadgryzionego jabłka zdecyduje się na zorganizowanie kilku konferencji. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w 2020 roku. Wydarzenia o nazwie Apple Event odbyły się we wrześniu, październiku, a także listopadzie.

Co więcej, niektóre premiery mogą odbyć się już tej wiosny. Mark Gurman przewiduje, że w ramach wiosennego wydarzenia zadebiutuje odświeżony smartfon iPhone SE 3, tablet iPad Air, a także hi-endowy Mac. Coraz częściej mówi się bowiem o tym, że autorski układ M1 Pro trafi w pierwszej połowie tego roku do większej liczby komputerów Mac.

źródło: appleinsider.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz