Apple wpadło na kolejny innowacyjny pomysł w postaci AirTagów, które mają za zadanie pomóc w odnajdywaniu zagubionych przedmiotów. Produkty będą mogły być znajdowane przy pomocy aplikacji Lokalizator i funkcji Findy My.

Apple nie próżnuje, choć to dopiero początek

Apple już od dłuższego czasu pracowało nad swoimi gadżetami lokalizacyjnymi. Firma otworzyła już dostęp do usługi Find My dla producentów i akcesoriów, dzięki czemu mogą oni korzystać z rozwiązań, dostępnych dla użytkowników z pomocą aplikacji Lokalizator.

Do odnajdywania przedmiotów wystarczy aplikacja Lokalizator. Na urządzeniach z ioS w wersji 14.3 i komputerach Mac z macOS Big Sur 11.1 pojawiła się już nowa zakładka Przedmioty, która umożliwia rejestrację i dodanie akcesoriów oraz innych urządzeń zgodnych z Lokalizatorem.

Firma potwierdziła już, że z nowych funkcji bez problemu mogą korzystać już zewnętrzni producenci, a do sprzedaży trafiły już pierwsze kompatybilne produkty z etykietą “Works with Apple Find My”. Ciekawi nas rozwój tego pomysłu, bo plany wydają się być bardzo ambitne. Oczywiście, wszystko zweryfikuje i tak czas.

źródło: antyweb

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *