Użytkownicy najnowszego czytnika marki inkBOOK – modelu inkBOOK Calypso – właśnie zyskali wygodny dostęp do zasobów Woblink, czyli popularnego serwisu oferującego książki w postaci elektronicznej (i nie tylko). Mogą oni zainstalować na swoich czytnikach oficjalną aplikację Woblink i z jej poziomu wygodnie czytać książki kupione w serwisie. Co więcej – dzięki trwającej właśnie akcji Czytaj.pl 2020 – posiadacze inkBOOKów Calypso mogą również nieodpłatnie pobrać na swoje urządzenia 12 bestsellerów wydawniczych, w tym m.in. książki Dominiki Słowik, Jakuba Małeckiego, Roberta Małeckiego czy Jakuba Ćwieka.

Woblink to jedna z najpopularniejszych na polskim rynku platform sprzedaży książek w postaci ebooków, audiobooków oraz w tradycyjnej, papierowej formie. Jednym z udogodnień, dostępnych dla użytkowników serwisu, jest aplikacja, dzięki której mogą oni wygodnie korzystać z kupionych w serwisie treści z poziomu urządzeń mobilnych. Od teraz ta aplikacja dostępna jest również dla urządzenia inkBOOK Calypso (czyli najnowszego czytnika e-książek wrocławskiej firmy inkBOOK Polska).

Po jej zainstalowaniu (można to zrobić z poziomu menu inkBOOK Apps e-czytnika) wystarczy się zalogować do swojego konta w Woblink.pl, a następnie zsynchronizować kupione w nim treści z czytnikiem. Dzięki temu możemy wygodnie czytać e-książki natychmiast, bez kłopotliwego „ręcznego” przenoszenia plików z komputera na czytnik. Warto dodać, że inkBOOK Calypso jest obecnie jednym czytnikiem e-książek, na którym można zainstalować aplikację Woblink.

„Woblink jest kolejną już platformą oferującą polskie treści „czytane”, do której użytkownicy inkBOOKa Calypso mają wygodny dostęp z poziomu swojego urządzenia. Staramy się, by nasi klienci mieli wygodny, nieskrępowany dostęp do możliwie największych zasobów czytelniczych – już teraz, za pośrednictwem Calypso, mogą korzystać z zasobów serwisów Legimi, Empik Go, Publio czy właśnie Woblink. Jesteśmy przekonani, że to właśnie czytnik e-książek jest zdecydowanie najlepszym wyborem do „konsumowania” treści tego typu – jego ekran jest przyjazny dla oczu, a specyfika czytnika sprawia, że sprzyja on skupieniu się na lekturze” – wyjaśnia Paweł Horbaczewski, założyciel i szef firmy inkBOOK Europe.

12 bestsellerów za darmo

Warto dodać, że inkBOOK Calypso z aplikacją Woblink jest obecnie jedynym czytnikiem e-książek, z poziomu którego można skorzystać z fantastycznej, promującej czytelnictwo akcji Czytaj PL 2020! (organizowanej m.in. przez Woblink). W ramach akcji organizatorzy udostępniają 12 bestsellerów wybranych autorów, które można wygodnie – i nieodpłatnie – czytać przez cały listopad 2020 r. Można to robić również na ekranie smartfona czy tabletu, jednak czytnik e-książek wydaje się zdecydowanie najlepszym wyborem.

Wśród dostępnych w tym roku tytułów znalazły się:

 • Jakub Ćwiek „Topiel” (Wydawnictwo Marginesy)
 • Wojtek Drewniak „Historia bez cenzury 5. I straszno, i śmieszno – PRL” (Wydawnictwo Znak)
 • Paulina Hendel „Strażnik” (We Need YA)
 • Mikołaj Łoziński „Stramer” (Wydawnictwo Literackie)
 • Karolina Macios „Czarne morze” (Wielka Litera)
 • Andri Snær Magnason „O czasie i wodzie” (Karakter)
 • Jakub Małecki „Horyzont” (Wydawnictwo SQN)
 • Robert Małecki „Zadra” (Czwarta Strona)
 • Remigiusz Mróz „Głosy z zaświatów” (Wydawnictwo Filia)
 • Dominika Słowik „Zimowla” (Wydawnictwo Znak)
 • Stefanie Stahl „Kochaj najlepiej jak potrafisz” (Wydawnictwo Otwarte)
 • Mariusz Szczygieł „Nie ma” (wydawnictwo Dowody na Istnienie)
 • Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *