Zastanawialiście się kiedyś ile jest produktów zgodnych z HomeKit? Albo jak zmieniała się ich ilość w perspektywie ostatnich kilku lat? Na szczęście już nie musicie, bo mamy dla Was tabelę, która to jasno pokaże.

Tabelę na Twitterze opublikował Yeh Bing Feng. Dzięki niej możemy zobaczyć jak rozrasta się ekosystem HomeKit. Na ten moment mamy już 587 urządzeń – sporo. Niestety, ale w ostatnich miesiącach wzrost trochę spowolnił. Powodem ponownie jest Koronawirus.

A jeśli macie jakieś urządzenia, które są niezgodne z HomeKit, ale chcielibyście je zobaczyć w swoim domu to koniecznie spójrzcie na HomeBridge. Na naszym portalu znajdziecie pełno poradników, które wprowadzą Was w jego świat 🙂

Źródło i zdjęcia: Twitter


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *