Są takie wiadomości, których się kompletnie nie spodziewamy, a które sprawiają, że dzień od razu staje się lepszy. Taką wiadomość dostaliśmy dzisiaj od InPost. Wyjawili, że od roku pracowali z AliExpress nad integracją i właśnie ta praca się zakończyła. Gdyby tylko firmy technologiczne tak trzymały swoje tajemnice, świat byłby znacznie ciekawszym miejscem.

Kto nie miał problemu z paczką z Chin niech pierwszy podniesie rękę. Paczki, które giną bez wieści. Awizo, które nigdy nie dotarło do skrzynki. Takich sytuacji jest pełno i kiedyś podobnie było z normalnymi paczkami. A późnij pojawił się InPost i pokazał, że można inaczej – szybko, łatwo, wygodnie, mobilnie. Teraz taka sama zmiana czeka nas na AliExpress o czym pisze Rafał Brzoska, prezes InPost.

Rok pracy, tyle czasu zajęło, żeby zrobić integrację i dograć wszystkie umowy. Teraz paczki z AliExpress będą mogły trafiać bezpośrednio do paczkomatów InPost. I będzie to opcja dostępna bezpośrednio z poziomu zamówienia.

InPost podkreśla również, że paczki będą podlegały pełnemu ocleniu. Oznacza to, że cło nie będzie już niespodzianką, a pewnym elementem. Tym samym dokładnie będziemy wiedzieć ile kosztuje nas zakupiony sprzęt.

Ważne jest to, że przesyłka do paczkomatu będzie darmowa jeśli zakup będzie powyżej 5$.

Źródło: Twitter i Wikimedia

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *