Huawei dołącza do listy producentów, którzy będą posiadać własne oczyszczacze powietrza. Chiński producent zaprezentował najnowszy produkt, który posiada wszystkie najnowsze technologie i niestety, ale swoje kosztuje.

Huawei Smart Life to odnoga smart home od Huawei. Nie rozwija się tak dynamicznie jak Xiaomi, ale sukcesywnie rozszerza swoje portfolio. Huawei Smart Life Air Purifier 1Pro (chwytliwa nazwa) to najnowszy oczyszczacz Xiaomi, który ma kosztować 2199 juanów, czyli niecałe 1300 złotych.

Air Purifier 1Pro

Oczyszczacz ma prostokątną obudowę z zaokrąglonymi rogami. Na przędzie znajdziemy 5-calowy wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości. Oczyszczaczem możemy sterować zarówno z poziomu wyświetlacza jak i aplikacji Huawei Smart Life.

Oczyszczacz do działania wykorzystuje m.in. światło UV, które pozwala na wyeliminowanie do 99,9% zanieczyszczeń. W środku znajdziemy filtr Hepa H13 oraz filtr z węglem aktywnym. Oczyszczacz jest w stanie przepinać się pomiędzy trybami, dzięki czemu sprawnie dostosowuje się do aktualnego zanieczyszczenia powietrza.

Na sam koniec dodam tylko, że oczyszczacz ma nie przekraczać 31 decybeli głośności. Przy takiej konstrukcji to niezły wyczyn. Nie wiemy niestety, kiedy pojawi się w Europie.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *