Podczas dzisiejszej konferencji HTC, oprócz swoich dwóch nowych zestawów, zaprezentowało również pakiet usług. VIVE Business to kompletny pakiet oprogramowania i usług, spełniający potrzeby firm, które chcą wykorzystać pełen potencjał rzeczywistości rozszerzonej (XR). Bez względu na rozmiar organizacji, pakiet zapewnia skalowalność i bezpieczeństwo, ułatwiając wdrożenia, konserwację, zdalne wsparcie, szkolenia i znacznie więcej.

Powitajcie VIVE Business

Platforma VIVE Business Management Device, to prosty i intuicyjny system MDM z certyfikatem ISO, który pozwala działom IT szybko i łatwo sprawdzić status każdego urządzenia VIVE Focus 3 w sieci, zdalnie instalować nowe aplikacje biznesowe, aktualizować oprogramowanie itd. Zestaw VIVE Focus 3 zaprojektowano do współpracy z systemem Android Enterprise MDM, więc można go dodać do rozwiązań MDM już działających w danym środowisku.

VIVE Business

Bazując na sukcesie konsumenckiego sklepu VIVEPORT, VIVE Business AppStore oferuje kolekcję wybranych aplikacji i narzędzi do różnorodnych zastosowań, takich jak szkolenia, komunikacja, wizualizacja itd. Można tu łatwo zakupić gotową aplikację, a nawet skontaktować się z jej twórcą w sprawie dostosowania jej do konkretnych potrzeb.

VIVE Business Training to idealne rozwiązanie do sesji szkoleniowych dowolnej wielkości. Prowadzący może obserwować postępy każdego uczestnika na urządzeniu Android, wyróżniając kolejne etapy zadania i udzielając wskazówek, nawet w grupach liczących setki osób. VIVE Business Streaming pozwala podłączyć VIVE Focus 3 do komputera PC za pomocą kabla, przy czym obsługa w pełni bezprzewodowego streamingu zostanie dodana w przyszłości. W VIVE Business będą regularnie pojawiać się nowe narzędzia i funkcje, oferując stale aktualizowany pakiet zaawansowanych rozwiązań biznesowych.

VIVE Business

VIVE oddaje kontrolę w ręce firm. Organizacje mogą zdecydować się na zakup usług VIVE Business albo po prostu jednorazowo zapłacić za zestaw VIVE Focus 3 i zintegrować je z istniejącym systemem, bez cyklicznych opłat i z możliwością wykorzystania sprzętu dokładnie tak, jak sobie tego życzą. 

VIVE Sync 

Spotykaj się w rzeczywistości wirtualnej z realistycznymi awatarami, aby rozmawiać o biznesie, prowadzić prezentacje, badać modele 3D, uczyć z wykorzystaniem VIVE Sync. Rozwiązanie Vive Sync, początkowo zaprojektowane jako wewnętrzne narzędzie komunikacyjne do współpracy nad projektami produktów, zostało udostępnione w wersji beta w czerwcu 2020 roku. Sprawdzone w niemal 100 krajach świata, teraz debiutuje w wersjach Pro i Enterprise, oferując nowe środowiska, narzędzia i sposoby interakcji. VIVE Sync sprawdza się doskonale w zespołach liczących do 30 osób, a większe grupy mogą skorzystać z rozwiązania VIVE XR Suite, które oferuje szereg różnorodnych możliwości.

Więcej informacji o VIVE XR Suite można znaleźć pod adresem enterprise.vive.com/solutions/xr-suite 

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *