Przeglądając Twittera wpadłem na dwie aplikacje o których warto napisać na portalu. Co prawda żadna z nich jeszcze nie jest opublikowana, ale wydają się być naprawdę interesujące.

Obie aplikacje tworzą bardzo podobny produkt, czyli Dashboard dla naszego smart domu na iPadzie. Dzięki niemu, na zablokowanym iPadzie będziemy mogli sterować naszym smart domem, sprawdzić pogodę i zapewne jeszcze kilka rzeczy. Niestety, ale nie ma na ich temat zbyt wiele informacji i trzeba je odczytywać wprost ze zdjęć.

HomeWall

HomeWall pojawił się z informacjami wczoraj. Househub ostatnie informacje publikował w lipcu zeszłego roku, ale patrząc na odpowiedzi na Twitterze projekt w dalszym ciągu żyje i pracuje. Który Wam się bardziej podoba? Jak dla mnie oba są interesujące, zarówno kafelki Househub jak i czerń HomeWall.

Househub

Aplikacje powinny w jakimś momencie pojawić się na AppStore. Jak tak się stanie to je z chęcią przetestujemy. A przy okazji zapytam, jakie Wy macie sposoby na Dashboard na swoim iPadzie?

Źródło i zdjęcia: Twitter


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *