Google wprowadził przydatne funkcjonalności do Map Google. Teraz będziemy mogli sprawdzić, czy dany sklep posiada opcję dostawy oraz jak długo będziemy musieli czekać w kolejkach.

Google już od dawna posiada opcje proponowania nam restauracji. Dzięki wielu filtrom takim jak cena za posiłek, albo typ kuchni, mogliśmy dobrać odpowiedni lokal do naszych oczekiwań. Teraz jednak nasze potrzeby się zmieniają, a Google razem z nimi.

W aplikacji pojawiły się nowe opcje: “Na wynos” oraz “Z dostawą”. Dzięki temu, wiemy, które restauracje oferują opcje, która mogą nas interesować w czasie pandemii. Przyciski są dobrze wyeksponowane i po kliknięciu w nie możemy dalej wyszukiwać miejsc, które nas interesują.

Kiedy najmniejsze kolejki przed sklepem?

Kolejki przed sklepami to coś co wyśmialibyśmy jeszcze pół rok temu. Jednak rzeczywistość się zmieniła i nikogo już nie widzi wpuszczanie po kolei do Biedronki lub Kauflandu. Jednak jak to bywa z kolejkami, często jest tak, że o 8:30 mamy 40 osób, a o 9:00 tylko 3.

Tutaj przydaje się kolejna funkcja map Google, czyli “Popularne godziny”. Możemy sprawdzić tam w jakich godzinach jest najwięcej osób. Google sam podpowie nam ile będziemy czekać. Na bazie tego możemy podjąć decyzję, czy robimy zakupy w ciągu dnia, czy wybierzemy się nocą.

Zdecydowanym plusem jest, że nowości są już dostępne zarówno w aplikacji na Androida jak i iOS.

 

 

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *