Głośnik Redmi to produkt na który czekaliśmy już jakiś czas. Oto jednak jest. Wchodzi w całej bieli i pokazuje ile powinien kosztować głośnik bezprzewodowy z asystentem. Albo ile chcielibyśmy, aby kosztował.

Redmi to submarka Xiaomi. Jak chcesz dowiedzieć się o nich więcej, to polecam Ci ten artykuł oraz ten artykuł 🙂 Jest słynna z tego, że robi jeszcze tańsze produkty niż Xiaomi… Ale nadal bardzo dobrze. Teraz do ich grona dochodzi głośnik!

Głośnik Redmi został zaprezentowany w grudniu zeszłego roku, razem z telefonem Redmi K30. Tym co sprawiło, że szybciej bije nasze serce jest jego cena. Głośnik kosztuje 11 USD. Powtarzam 11 USD. Czyli 42 zł.

Co potrafi głośnik, który kosztuje 42 zł?

Głośnik Redmi ma kształt prostopadłościanu i z przodu pokazuje dużą siatkę. Redmi postanowiło, że na początek głośnik będzie wyłącznie w kolorze białym. Kolejne kolory pojawią się z czasem. Wstępnie miały się pojawić przed majem 2020, ale w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo. Nowe kolory bedą droższe i będą kosztować 14 USD, czyli około 54 zł.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, to głośnik będzie grał frontem z jednostką dźwięku zasilaną 5W. Ponadto wykorzystuje on dużą wnękę dźwiękową o pojemności 350 cm3 obok konstrukcji kanału w kształcie litery U, aby podnieść niską częstotliwość nawet o 30%.

A co, jeśli mówimy o dodatkowych funkcjach? Głośnik ten jest bramką BLE dzięki której podłączycie do niego inne urządzenia bluetooth. Poza tym głośnik będzie rozpoznawał użytkownika po jego głosie, żeby dostosować muzykę do znanych mu gustów. A na sam koniec, głośnik będzie mieć wbudowaną najnowszą, trzecią wersję inteligentnego asystenta XiaoAi.

Xiaomi chwali się, że poza tym głośnik posiada jeszcze 1400 funkcji, ale nie wiem już jakich… Głośnik też będzie pierwszym sprzętem, gdzie asystent do nas przemówi nie tylko damskim, ale również męskim głosem.

Całkiem nieźle jak za 42 zł…

Źródło i zdjęcia: XiaomiToday

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Głośnik Redmi z XiaoAi już jest!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *