Bixby nie jest popularnym asystentem głosowym. Popularny jest asystent Google, wśród miłośników Apple jest Siri, a za oceanem Alexa. Ale Bixby zdecydowanie odstaje od podium. Tym bardziej dziwi mnie zachowanie Samsunga, który dorzuca Galaxy Home Mini tylko do Samsunga S20.

Tym bardziej dziwi mnie zatem dlaczego Samsung decyduje się na takie podejście. Głośnik Galaxy Home Mini został zapowiedziany jeszcze w 2018 roku, więc już dwa lata temu. Niedawno pisaliśmy jednak o tym, że Samsung planuje już wkrótce go wypuścić.

Samsung jednak zdecydował się na ruch, w efekcie, którego nowy głośnik będzie można dostać wyłącznie przy zakupie nowych telefonów Samsung Galaxy S20. Bardzo mocno ograniczy to ich ilość na rynku i trochę nie rozumiem tego ruchu. Samsungowi powinno raczej zależeć na promowaniu swojego asystenta, a nie na ograniczenie podaży.

Galaxy Home Mini

Za jakiś czas głośnik ma się pojawić jako osobny produkt, jednak na ten moment opcji kupna go osobno nie ma. Jego debiut też trochę się opóźnił. Głośnik miał się pojawić na rynku 12 lutego, ale finalnie pojawi 26 lutego. Równo z premierą Samsunga Galaxy S20 w Korei Południowej.

Źródło i zdjęcia: Tizenhelp

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *