Firma Dreame Technology zapowiedziała właśnie wprowadzenie na rynek kilku nowych inteligentnych odkurzaczy. Ich oficjalna premiera planowana jest na maj tego roku.

Na rynku urządzeń sprzątających jest już wielu liczących się graczy, jednak Dreame zdaje się podążać ścieżką obraną przez takie marki jak Roborock oraz Eufy. Swój sukces zawdzięczają one interesującej ofercie, która obejmuje sprzęty dostępne w przystępnych cenach. Premiera odkurzaczy L10 Pro, Z10 Pro, T30 oraz W10 pozwala sądzić, że Dreame chce stać się możliwie jak najbardziej rozpoznawalnym brandem w swojej branży.

Bot L10 Pro – co oferuje?

Odkurzacz L10 Pro jest nowym autonomicznym robotem sprzątającym z funkcją mopowania. Charakteryzuje się dużą mocą ssania (4000 Pa) oraz bezszczotkowym silnikiem wyprodukowanym przez firmę Nidec. Dzięki implementacji czterech trybów pracy, sprzęt będzie w stanie poradzić sobie w każdych domowych warunkach. Mapowanie otoczenia w 3D, a także rozpoznawanie i unikanie przeszkód znacznie usprawni poruszanie się odkurzacza.

dreame l10 pro

fot. Dreame

Urządzenie jest kompatybilne z wirtualnym asystentem Amazon Alexa, a dedykowana aplikacja umożliwia dokładne planowanie tras odkurzacza oraz wskazywanie mu konkretnych obszarów do posprzątania. Sprzęt został wyposażony również w zbiornik na wodę o pojemności 270 ml, co pozwoli na mopowanie dość sporych powierzchni. Co ciekawe, L10 Pro posiada też funkcję inteligentnego dozowania wody i rozpoznaje rodzaj nawierzchni, na jakiej się znajduje. Realizacja procesu spryskiwania będzie więc zależna od tego, czy urządzenie znajdzie się na dywanie, czy też na twardej, drewnianej podłodze. L10 Pro w każdej chwili może przełączyć się między trybem odkurzania a mopowania, zapewniając bardziej efektywne sprzątanie.

Dostępność oraz sugerowana cena

Oficjalna sprzedaż modelu Dreame Bot L10 Pro wystartuje już 1 maja 2021 roku, a jego promocyjna cena wyniesie 360 dolarów (ok. 1420 złotych). Po okresie promocji wzrośnie ona do 420 dolarów (ok. 1650 złotych). Kwoty, jakie przyjdzie zapłacić potencjalnie zainteresowanym klientom są dość przystępne. Może się więc okazać, że najnowsze urządzenia sprzątające od Dreame będą stanowić ciekawą alternatywę dla sprzętów oferowanych chociażby przez markę Roborock.

źródło: digitaltrends.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *