Smartwatch to gadżet z którym się nie rozstaję. Nie chodzi tylko o godzinę, czy o kwestie fitness, ale wszystkie powiadomienia. Wiadomości, telefony – sprawdzanie tego na zegarku jest naprawdę wygodne. Jedynym minusem jest ciągłe używanie nadgarstka. Ergonband ma być bardziej ergonomicznym paskiem, który trochę go odciąży.

Pasek Ergonband nie wykorzystuje tylko nadgarstka, ale również część naszej dłoni. Nie ogranicza jednak przy tym jej ruchów. Ekran smartwatcha jest umieszczony w lepiej dostępnym miejscu. Dzięki temu jest nam prościej go używać np. podczas uprawiania sportów.

Ergonband zajmuje znacznie więcej miejsca i o wiele bardziej rzuca się w oczy. To może być problem, albo zaleta. To już trochę zależy od każdego osobiście. Jeśli chcecie się wyróżniać to może on być dobrym rozwiązaniem. Jeśli jednak wolicie tradycyjne paski do zegarków to ten gadżet Was nie zainteresuje.

Ergonband jest skórzanym paskiem, więc możemy spodziewać się odpowiedniej wytrzymałości. Model jest unisex, więc jedynie dobieramy do niego rozmiar. Z paskiem będzie działać większość popularnych smartwatchy jak Apple Watch czy Galaxy Watch. Ciekawostką jest, że pasek będziemy mogli zapiąć nawet na rękawiczkach.

Aktualnie trwa kampania crowdfundingowa, gdzie pasek możecie kupić ze zniżką 32% w cenie 135 USD. Jego premiera planowana jest na Lipiec 2020.

Źródło i zdjęcia: Tabliczni.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *