Huawei od dłuższego czasu próbuje dorównać Apple na rynku elektroniki. Niemal każdy produkt firmy z jabłkiem w logu ma na rynku swojego odpowiednika w postaci produktu Huaweia. Tak samo jest i tym razem, gdy spojrzymy na nowy system Huaweia, Harmony OS 2.0.

Huawei nie zwalnia tempa i chce powalczyć z Apple

Oprogramowanie Harmony OS 2.0 ma trafić na 300 milionów urządzeń do końca bieżącego roku. Mowa tutaj o takich sprzętach jak smartfony, tablety czy inne inteligentne urządzenia. Nieoficjalne informacje mówią, że system ten otrzymają urządzenia z ekranami 12,2″ oraz 12,6″, z czego większy model otrzyma wyświetlacz odświeżany w 120 HZ. W środku będziemy mieli procesor Kirin 9000 i baterie z szybkim ładowaniem 40 W.

Nowe tablety Huawei, czyli MatePad 2 i MatePad Pro 2 pojawią się na rynku 2 czerwca. Tablety będą działać na nowym systemie Harmony OS 2.0, który w wersji na tablety przyjmie nazwę PADOS.

Oprócz tego na rynku ma pojawić się flagowy model Huawei P50, który również będzie działał na wyżej wspomnianym systemie. Termin jego premiery nie jest jeszcze znany.

źródło: tabletowo

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *