Nie mam pojęcia, czy to jest promocja jakiej oczekiwał Amazon, ale proszę. Wczoraj Amazon oficjalnie poinformował o tym, że kończy wsparcie dla Amazon Echo Look. I w tym momencie cały świat zadał pytanie. Co to jest Echo Look?

Echo Look to nietypowa kamera, którą Amazon wypuścił trzy lata temu. Czemu nietypowa? Bo jest po to, aby ocenić to jak się ubieramy… Serio. Kamera robiła nam zdjęcia w różnych „outfitach” i później trzymała je wszystkie w bazie naszych ubiorów. Następnie sugerowała nam co możemy jeszcze sobie dokupić. Oczywiście na Amazon 😉

Kamera dodatkowo miała opcję oceniania naszych ubiorów! Wyobraźcie sobie, że stajecie przed kamerą, a ta przemawia do Was metalicznym głosem: „Na Twoim miejscu wziąłbym elkę, ale co ja tam wiem”. I wy się dziwicie, że ta kamera nie zyskała na popularności? (:p).

Jest to jednak produkt o którym trzeba pisać w czasie przeszłym. Amazon postawił już na nim kreskę i sugeruje pozbycie się go klientom. Nawet oferuje wykorzystanie swojego programu recyklingowego.

Dawna cena kamery? 200 USD.

Źródło i zdjęcia: Gizmodo

Ps. Gizmodo też nie miało pojęcia, że ta kamerka istnieje

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *