HomeKit się rozwija i każdego dnia przybywa kolejnych urządzeń. Dzisiaj mamy dla was kolejne dwie kamery, które będą miały dla niego wsparcie. Są to kamery domowe z Eufy.

Eufy nie wystosowało jeszcze oficjalnej informacji, ale użytkownicy reduta znaleźli już całkiem sporo materiałów. W tym reklamy na faebook’u. Jedna z kamer będzie prawdopobnie oferowała możliwości obrotu oraz pochyłu, druga będzie statyczna. Więcej informacji udało się znaleźć w aplikacji Eufy Security.

W aplikacji możemy znaleźć nie tylko wzmiankę o kamerze, ale również kodzie HomeKit, który jest pokazany na podstawie urządzenia. To daje nam więcej pewności, że kamera faktycznie wkrótce może się ukazać na rynku.

Kamera będzie oferowała możliwość komunikacji po WIFI oraz Bluetooth. Z czego bluetooth prawdopodobnie zostanie wykorzystany w procesie parowania. W plotkach pojawia się również wsparcie dla obszarów aktywności oraz możliwość nagrywania filmów na karty SD.

Kamera prawdopobnie też obsługuje RTSP / NAS, bo w sekcji pomocy możemy znaleźć: „Funkcja RTSP w kamerze działa tylko z NAS obsługującym protokół RTSP… Synology NAS jest zweryfikowany i kompatybilny z Eufy Security”.

Jak tylko pojawią się nowe informacje to będziemy Was na bieżąco informować.

Źródło i zdjęcia: HomeKit News

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *