Aktualizacja aplikacji Eve for HomeKit wprowadza wiele interesujących zmian! Sprawdźcie jak wiele nowości pojawiło się w niej wczoraj!

Zacznijmy od zmian w pokojach, których jest naprawdę dużo. Po pierwsze mamy teraz spory wybór w różnych tłach, które możemy przydzielić do danego pokoju. Teraz każdy z nich może się różnić. Eve nawet podpowiada jakie tło wybrać dla danego pokoju.

Pokoje też możemy podzielić na pokoje “wewnątrz” naszego domu oraz “zewnątrz”. Pomieszczeniem zewnątrz może być np. ogród, albo komórka na narzędzia. Ma to również wpływ na tła, które proponuje aplikacje o których pisaliśmy powyżej.

Synchronizacja pomiędzy urządzeniami

Kolejną wartą uwagi nowością jest możliwość dzielenie się ustawieniami! Teraz wszystko to co ustawimy na naszym iPhonie (np. tło dla pokoju dzieci) będzie widoczne również na innych naszych urządzeniach jak iPad. Synchronizacja pomiędzy urządzeniami jest dla mnie jedną z niesamowitych zalet systemu iOS. Cieszę się, że teraz Eve również ją wykorzystuje!

Wbudowane kamery

Ostatnia zmiana dotyczy tego jak widzimy to co przedstawiają nasze kamery. Teraz widok z kamer jest widoczny zarówno w pokojach jak i w widoku ogólnym. Możemy także wyświetlić wszystkie nasze kamery w jednym miejscu. Jest tam także opcja zatrzymania oraz wznowienia nagrywania.

Jeśli używacie aplikacji Eve to gorąco zachęcamy Was do aktualizacji, a jeśli nie – do spróbowania 🙂

Źródło i zdjęcia: HomeKit News

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *