Na początku przyszłego tygodnia FIBARO opublikuje aktualizację aplikacji do wersji 1.9, obejmującą kluczowe funkcjonalności. Poniżej znajdziecie ich pełną listę.

Widok pomieszczeń w postaci kafelków

Pierwszą nowością jest możliwość korzystania z widoku pomieszczeń w postaci kafelków. Aplikacja zapamięta wybrany przez nas sposób wyświetlania, a my będziemy mogli wygodnie przechodzić do dostosowanej listy.

Dodatkowo, będziemy mogli filtrować pomieszczenia po sekcja za pomocą Swipe’aFIBARO Home Center

QuickApps na HC3, Pluginy na HC2 oraz HCL

Dzięki obsłudze QuickApps na HC3 będzie mogli wygodnie sterować takimi urządzeniami jak Sonos czy Philips Hue. FIBARO nie zapomniało też o centralach HC2 i HCL, dojdzie teraz obsługa pluginów.

FIBARO Home Center

Automatyzacje oparte na lokalizacji telefonu

Z nową aktualizacją pojawi się udoskonalona opcja uruchamiania scen na podstawie lokalizacji naszego telefonu. Automatycznie zamknij bramę wjazdową gdy wyjedziesz z domu lub włącz światło na podjeździe, gdy wracasz do domu.

FIBARO Home Center

Profile domu na HC3

Wraz z aktualizacją pojawią się także profile domu na HC3. Dzięki nim będziemy mogli dostosować cały dom jednym kliknięciem. Będziemy mogli przełączyć swój dom w tryb snu lub wakacji, aby błyskawicznie i bez komplikacji ustawić wszystkie urządzenia w domu.FIBARO Home Center

System alarmowy Satel

Pojawi się także coś dla właścicieli centralek Satel. Dzięki aktualizacji będziemy mogli sprawdzać status systemu alarmowego. Pojawi się opcja monitorowania statusu czujników oraz sterowania włącznikami z poziomu aplikacji.

FIBARO Home Center

Automatyczny ciemny motyw

Na sam koniec mamy coś co napewno docenią wszystkie osoby, które lubią automatyczną zmianę motywu (ja do nich należę). Aplikacja będzie teraz zmieniała swój tryb wraz ze zmianą ustawień telefonu.

Źródło: Informacja Prasowa


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *