Dreame w ostatnim czasie podbija rynek pokazując nam kolejne produkty i zostawiając konkurencję, która chyba coś ostatnio zasypia. Czy Dreame Bot D9 Max ma szansę namieszać na rynku? Mam taką nadzieję!

Dreame Bot D9 Max przynosi sporo nowości, które brzmią ciekawie. Sam nie mogę się doczekać, aż dostanę go w ręce i sprawdzę czy wszystko to co Wam zaraz opiszę będzie faktycznie takie super 😉

Nowa, lepsza szczotka

Zacznijmy od szczotki, którą Dreame postanowiło przeprojektować. Nowa szczotka będzie miała długość 16,8 cm, czyli będzie zdecydowanie dłuższa niż wszystkie inne. A czy będzie to miało realne wpływ na porządek w naszym mieszkaniu? Mam nadzieję, że tak 😀

To jednak nie koniec! Nowa ruchoma szczotka jest teraz w kształcie litery V, dzięki czemu elastycznie trzyma się podłoża i zamiata drobny kurz nawet w głębokich szczelinach. Dodatkowo zupełnie nowa konstrukcja przypominająca grzebień ma sprawić, że nie będą się w nie wciągały włosy!!!

Potężna moc Dreame Bot D9 Max

Nowy Dreame przychodzi do nas z potężną mocą, bo aż 4000 Pa! Nie musimy się zatem obawiać o to, czy wciągnie nam okruszki z podłogi. Raczej o to, czy przypadkiem nie wciągnie przy okazji kota 😉

Jak dla mnie tak silny robot jest na plus. Roboty powinno być w stanie wciągnąć każdy brud i Dreame Bot D9 twierdzi, że to zrobi.

Bateria 5200 mAh

Bateria w nowym robocie Dreame to 5200 mAh, czyli mamy standardową wydajność. Pozwoli nam to na 150 minut odkurzania. Powinno zatem wystarczyć na odkurzenie każdego mieszkania. Według producenta jest to 250 m^2. Powiem tak – dużo 😉

Nawigacja LDS w Dreame Bot D9 Max

Jeśli mówimy o nawigacji urządzenia to Dreame Bot D9 wchodzi do głównej ligi. Mamy do czynienia z nawigacją 3D, czyli robot ma być w stanie inteligentnie rozróżniać co jest na drodze i to omijać. Dzięki temu ma być w stanie znacznie sprawniej poruszać się po mieszkaniu i lepiej je sprzątać.

Inteligentne wykrywanie dywanów

Co to? A, dywan to nie ruszę 😉 Nowy Dreame ma opcję wykrywania dywanów dzięki czemu nie będzie ich moczyć w trakcie mopowania. Fajna funkcja, którą możemy zobaczyć w kilku innych robotach.

A na koniec duży “worek na śmieci” 😉

No właśnie, na sam koniec zostawiam pojemnik na śmieci. Dreame posiadać będzie pojemnik o wielkości 570 ml. W efekcie mamy do czynienia ze sprzętem, który musimy sprzątać znacznie rzadziej.

Za ile kupicie Dreame Bot D9 Max i gdzie?

Dreame przygotowało promocję związaną z premierą nowego robota. Możecie go dostać sporo taniej, a pierwsze osoby dostaną prezenty! Co trzeba zrobić?

  1. Zdobądź zniżkę 10 € z kodem CLD9MAX10
  2. Pierwsze 5 zamówień pomiędzy 20- 26 września dostanie 50% zniżki
  3. Jeśli dołożymy do zamówienia 50 €, wtedy dostaniem oczyszczacz Xiaomi 3H air purifier wart 309,99 €

Link do oferty znajdziecie poniżej! Pamiętajcie, że trwa wyłącznie od 20 do 27 września!

Kup teraz

Zapraszamy do zakupu produktu na stronach wymienionych poniżej...

Kod - CLD9MAX10

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *