myPhone Halo A to klasyczny telefon z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem o wielkości 1,77”, programowalnym przyciskiem bezpieczeństwa SOS oraz dużymi, podświetlanymi klawiszami. Posiada pojemną baterią zapewniającą ciągłe rozmowy do 4,5 godzin, a jednocześnie jest poręczny i łatwy w użytkowaniu. Model oferowany jest w cenie na każdą kieszeń tj. 79 zł.

Dni Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami ponieważ przypadają odpowiednio 21 i 22 stycznia. W tym wyjątkowym czasie warto zaplanować wizytę u dziadków – często obecność wnucząt i życzenia to połowa sukcesu. Chcąc dodatkowo sprawić dziadkom miły upominek, warto „podarować” im troskę i wspólny czas. A te poza osobistym kontaktem wspiera… telefon.
Ze względu na łatwą obsługę i funkcje dedykowane seniorom – nowość – myPhone Halo A – może stanowić odpowiedni wybór na prezent dla bliskiego seniora.

myPhone Halo A

Nowy telefon od myPhone utrzymany jest w klasycznej, znanej i sprawdzonej stylistyce. Niewielki ekran 1,77” wyświetla wszystkie potrzebne informacje, a zastosowana czcionka jest duża i nie męczy wzroku. Sama komórka jest poręczna i zgrabna, niemal dyskretna. Waży jedynie 73 g i ma wymiary: 113.5×52.8×13.3 mm. Łatwość jej obsługi potęgują duże, podświetlane klawisze. Wzrok przykuwa przycisk SOS na pleckach urządzenia. Ten klawisz bezpieczeństwa daje możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości SMS do wcześniej zaprogramowanego numeru, za pomocą jednego kliknięcia. Stanowi to wsparcie w razie nieprzewidywalnych sytuacji i wypadków.

Jego bateria 800 mAh zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 120 godzin albo do 4,5 godzin ciągłych rozmów. Model posiada także aparat fotograficzny VGA, latarkę, radio FM oraz Dual SIM umożliwiający korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *