Fajnie jest dostawać coś za darmo! A tym bardziej, jeśli jest ekologicznie! Dzisiaj mamy dla was kod na darmowy przejazd hulajnogą Lime!

Kod ten jest prezentem dla wszystkich użytkowników Lime w podziękowaniu za ponad 5 milionów przejazdów. Wartość kodu to 10 zł, co przekłada się na 14 minut jazdy. Więc nie jest źle. Możecie spróbować pojechać hulajnogą, jeśli jeszcze tego nie robiliście. Albo obniżyć sobie kwotę pojedynczego przejazdu

Kod rabatowy

Kod rabatowy to: LIME5M. Kod będzie aktywny aż do końca kwietnia, więc nie musicie go wykorzystywać od razu. Żeby go użyć musicie ściągnąć aplikację Lime, przejść do portfela i wpisać go w sekcji kupony promocyjne.

Darmowy Lime

Hulajnogi elektryczne dosłownie podbiły nasze miasta w zeszłym roku. Ekologiczny pojazd, z jedną wadą. Bez stacji ładowania są porzucane dosłownie wszędzie co jest dużym problemem dla pieszych. W szczególności osób niewidomych.

Lime, przy okazji swojego święta, podało kilka interesujących faktów. Najdłuższy odcinek pokonany hulajnogą Lime to 25 km, najdłuższe wypożyczenie to 120 min., a jeden z rekordzistów wypożyczył hulajnogę aż 734 razy.

A wy jakie macie doświadczenia z Lime? Skorzystacie z kodu?

Źródło: Lime

 

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *