Jesteśmy coraz bliżej premiery Mi Band 5, to już po prostu czuć w kościach. A w związku z tym pojawiają się coraz to nowe przecieki dotyczące opaski. Czy najnowszy pokaże nam jak będzie wyglądać?

Seria Mi Band to najpopularniejsze na świecie opaski sportowe. Zaczynając od pierwszej generacji do czwartej, która aktualnie dalej święci triumfy. Świetny stosunek ceny do jakości umocnił Xiaomi na fotelu lidera. Czekamy jednak na następcę opaski.

Mi Band 5 z otworem w ekranie

Wiemy napewno, że Mi Band 5 będzie się cechował większym ekranem oraz płatnościami NFC. Dzisiaj mamy dla Was przeciek, który może pokazać jak będzie mogła wyglądać wyczekiwana opaska sportowa.

Jak sami widzicie, w ekranie widać dość sporych rozmiarów dziurę. Może to być miejsce na element sterowania Mi Bandem albo otwór na kamerę. Ciężko określić, do czego zostanie wykorzystana.

Na kolejnym zdjęciu wyraźnie widać, że ekran ją okala. Czy jednak zdjęcie faktycznie pokazuje Mi Band 5? A może to tylko fejk, a na zdjęciu widzimy zmodyfikowany Mi Band 4? Podzielcie się z nami Waszymi przeczuciami odnośnie powyższych zdjęć!

Źródło Gizchina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Czyżby tak miał wyglądać Mi Band 5?

  1. Łukasz Sewerski pisze:

    Opaska Maxcom FW20 to obecnie mój faworyt, wodoszczelna, pomiar pulsu, spalonych kalorii, ma jeszcze parę fajnych funkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *