Ile my na niego czekaliśmy. Ile dotychczas zdążyło pojawić się newsów, przecieków i oficjalnych informacji. Ale czas oczekiwania dobiegł końca. Mi Band 5 nadszedł!

Xiaomi zaprezentowało nie jedną, a dwie nowe opaski Mi Band 5 na rynek chiński. W wersji z NFC oraz bez. Pierwszym zaskoczeniem jest cena. Wersja z NFC będzie kosztować 130 złotych, a bez zaledwie 100 złotych! Spodziewałem się ceny bliżej 200 zł, ale Xiaomi ponownie zaskakuje.

Jeśli chcecie wiedzieć, czym opaska różni się w stosunku do Mi Band 4 to możecie to sprawdzić w naszym ostatnim artykule. Jedyna różnica to wielkość ekranu, spodziewaliśmy się 1,2 cala a finalnie mamy do czynienia z wielkością 1,1 cala. Jego rozdzielczość to 126×294 pikseli, a jasność do ok. 450 cd/m2.

Bateria o wielkości 125 mAh pozwala na działanie urządzenia przez 14 dni, a ładuje się w zaledwie 2 godziny. A jeśli chodzi o ładowanie to Xiaomi postanowiło w końcu zmienić sposób ładowania. Nareszcie będzie on magnetyczny i nie będzie wymagał odłączania opaski od paska.

Mi Band będzie sprzedawany w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Jeśli chcielibyście go kupić to możecie to zrobić m.in. na Gearbest w tym miejscu.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty