Jesteście uzależnieni od telefonów? Ja wiem, że tak i spędzam przy nim zdecydowanie zbyt czasu. Praktycznie każdą czynność wykonujemy z telefonem w ręku. T-Mobile wychodzi z ciekawą akcją, która ma podnieść ten problem oraz kwestie bliskości. Pokazują Connected Underwear – Smart bieliznę, która ma zniechęcić do używania smartfona.

Na czym polega ten osobliwy pomysł? Już Wam spieszę z wyjaśnieniem. Bielizna ta ma na celu ograniczyć nasze wykorzystywanie smartfonów, których używam zdecydowanie zbyt dużo. Co prawda są aplikacje na telefonach, które mierzą nam czas jaki spędzamy przed ekranami i informują, że już przekroczyliśmy dzienny limit. A my je wtedy zamykamy, albo dajemy ignoruj.

W efekcie używamy telefonów nawet podczas intymnych sytuacji. Tutaj właśnie z inicjatywą wychodzi T-Mobile i pokazuje Connected Underwear. Bieliznę, która banuje nam telefon, kiedy zbliżymy się wystarczająco blisko do naszego partnera.

Connected Underwear – jak to działa?

Czy ta bielizna jest w ogóle prawdziwa? Szczerze wątpię, ale i tak opiszę to jak teoretycznie działa. Bielizna jest wyposażona w specjalne czujniki oraz łączność z telefonami obu osób Wyłączają one telefon naszej partnerki (lub partnera), kiedy się do niej zbliżymy. Bielizna mas dać jasny sygnał, że koniec z telefonem i teraz mamy czas wyłącznie dla siebie.

T-Mobile nawet wypuścił limitowaną ilość tej bielizny… Zarówno modele damskie jak i męskie są różowe. Jeśli jeden użytkownik uruchomi Love Mode, wtedy drugi musi to również potwierdzić w swojej aplikacji. Jeśli oboje się zgodzą, wtedy uruchomi się romantyczna muzyka.

Pomysł jest naprawdę oryginalny i nawet jeśli jest tylko akcją marketingową (moim zdaniem) to i tak podkreśla ważny problem naszego społeczeństwa. Na tyle uzależniliśmy się od smartfonów, że nie wyobrażamy sobie jednego dnia bez niego. A czasem trzeba i można wtedy włączyć Love Mode.

Źródło: Tabliczni.pl

Zdjęcie: t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/connected-underwear

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *