CES powrócił! W zmienionej co prawda formie, ale jednak! Niezmiernie się cieszymy, że największe na świecie targi elektroniki użytkowej wracają do nas z początkiem roku i pokazują nowe technologie. Cykl artykułów zaczniemy od LG!

LG wiele pokazało w tym roku. Były i zwijane telefony i maski oczyszczające powietrze. A wszystko to prezentował wirtualny ludzki prezenter.

Firma zaprezentowała swój pierwszy monitor 4K UltraFine z ekranem OLED, a także szereg szczegółów na temat wyświetlaczy QNED OLED i Mini LED. W międzyczasie telewizory LG 2021 będą miały tryb optymalizacji gier i dodadzą wbudowaną obsługę Google Stadia jeszcze w tym roku. To jest chyba najciekawsze i Sony z PS5, ani Microsoft ze swoim Xboxem napewno nie cieszą się z tej informacji

LG odnowiła również swoją ofertę laptopów Gram i pokazała odkurzacz, który opróżnia się podczas ładowania. Firma zaoferowała również spojrzenie na inne inteligentne urządzenia, w tym system prania, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania tekstur tkanin i rozmiaru wsadu, aby automatycznie wybierać odpowiednie ruchy prania i temperatury suszenia.

Wszystko to i więcej znajdziecie na filmie, który przygotował Engadget:

Źródło i zdjęcia: Engadget

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *