Firma Nice to włoska grupa, która zajmuje się w tworzeniem rozwiązań dla inteligentnych domów oraz automatyką domową. W tym roku debiutowała na CES 2020 i pokazała na nim całą gamę produktów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Był również Polski aspekt, jako, że Fibaro dołączyło do włoskiej grupy.

Grupa Nice pokazała na CES 2020 wszystkie swoje marki, czyli Nice, Abode oraz Fibaro. Uczestnicy mogli podejść i wypróbować różne rozwiązania i automatyzacje wykonane na produktach Nice. Każda z marek pokazywała też nowości, które pojawią się w tym roku na rynku.

Nice

Marka Nice pokazała nowy ekosystem Yubii, który ma kompleksowo zarządzać inteligentnym domem. W ramach ekosystemu możemy sterować m.in. roletami, żaluzjami, markizami, bramami garażowymi oraz wjazdowymi. Wszystko to ma komunikować się z Google Home i Amazon Alexa i być sterowane z poziomy aplikacji MyNice. Ekosystem znalazł się nawet wśród finalistów konkursu CES „Znak doskonałości” w kategorii produkt roku.

Abode

Abode zaprezentowało Iota, pierwszy system bezpieczeństwa DYI, który jest kompatybilny z HomeKit. Iota może być stosowany jako samodzielny system bezpieczeństwa, lub może być częścią istniejącej instalacji. Ma wbudowaną kamerę HD i czujnik ruchu oraz dysponuje dwukierunkowym połączeniem głosowym. System ten został zaprezentowany na stoisku partnerów Amazona.

Poza systemem Abode pokazał nową inteligentną kamerę, która może być wykorzystywana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Kamera posiada modułową konstrukcję przez co cechuje się duża elastycznością.

Fibaro

Na koniec, Fibaro pokazało swój Home Center 3 o którym pisaliśmy już wielokrotnie, między innymi tutaj. Home Center 3 jest dużym przeskokiem technologicznym w stosunku do Home Center 2 i pokazuje, że Polska firma ciągle się rozwija.

Cieszymy się, że Włoska grupa z Polską firmą tak prężnie działają i pokazują się na tak dużych targach jak CES. Teraz czekamy, aby przetestować wszystkie produkty.

Źródło: Informacja Prasowa

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *