Po półtora roku od złożenia obietnicy Brilliant nareszcie dotrzymuje słowa. Brilliant Home Control będzie w stanie pokazywać i zarządzać urządzeniami HomeKit!

News pochodzi od YouTubera Erica z ModernDayTech, który wypuścił video w którym pokazuje jak steruje urządzeniami HomeKit na panelu Brilliant. Eric wcześniej przygotował recenzję panelu, zanim ten zyskał wsparcie dla HomeKit. Film znajdziecie na dole artykułu.

Panel posiada pełny LED i montujemy na ścianie, gdzie potrzebuje ciągłego zasilania. Gdy będziemy chcieli go dodać do HomeKit to pojawi nam się tam jako włącznik światła lub dimer (w zależności od modelu, który kupicie).

Panel pozwala na sterowanie urządzeniami bardzo wielu producentów: Philips Hue, TP-link, LiFX, Wemo, Lutron, Sonos oraz wielu innych. Posiada również wbudowaną Alexę oraz Asystenta Google. Wykorzystanie go do sterowania urządzeniami może być ciekawym doświadczeniem. W tym momencie zgodność z HomeKit jest na poziomie Beta.

Źródło i zdjęcia: HomeKit News


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

2 myśli na “Brilliant Home Control nareszcie wspiera HomeKit!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *