Xiaomi Youpin to miejsce, gdzie można znaleźć naprawdę nietypowe sprzęty. Takie jak automatyczna kuweta Catlink. Nowoczesność w stylu Xiaomi dla Twojego kota.

Kto ma kota ten najprawdopodniej ma również kuwetę. I wie dokładnie co się z tym wiąże. Kuweta ma dwa stany: 1) Trzeba ją wysprzątać i 2) Zaraz trzeba ją wysprzątać. Mój Kot ma taką przypadłość, że uwielbia się załatwiać to świeżo wyczyszczonej kuwety. Kuweta znowu będzie wyczyszczona, kot znowu się do niej przejdzie. I tak w nieskończoność.

Kuweta ma wymiary 60 x 58 x 71 cm i mogą z niej korzystać koty o wadze maksymalnej 10 kg (czyli mój Garfield łapie się rzutem na taśmę). Wewnątrz jest miejsce na 13 litrów żwirku.

Cała konstrukcja działa jak pralka i w taki sposób się czyści. Gdy kot załatwi to co koty załatwiać muszą bęben maszyny losującej ( 😉 ) obraca się przez 12 sekund o 360 stopni. W tym czasie odchody zwierzęcia są oddzielane od żwirku i spadają do specjalnego woreczka. My musimy tylko ten woreczek wyrzucić.

Patrząc na historyczne próby umartwienia mojego kota i jego skrajnej ignorancji wobec wszystkich gadżetów, które mu kupiłem to tutaj sobie odpuszczę… Ale jeśli wasze zwierzę jest bardziej nowoczesne niż mój Sherlock to warto się na dnim zastanowić! Szczególnie, że urządzenie łączy się z Mi Home i dostajemy powiadomienie za każdym razem jak zwierzak skorzysta z wynalazku oraz wtedy, gdy worek jest pełny.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

4 myśli na “Automatyczna kuweta dla kota na Xiaomi Youpin

 1. shinodapl pisze:

  Arielu ! chcę tę kuwetę ! Znaczy oczywiście mój Zgredek ją chce ! Jaka lub jest tego cena ? 😛

  1. SmartMe pisze:

   Jeszcze jej nie widziałem na Ali, ale jak się pojawi to dam znać! 😀 No i pozdrów od nas Zgredka 😉

 2. Pawel Lebiedz pisze:

  Chyba kupię

  1. SmartMe pisze:

   To super 🙂 Daj znać jak ją dostaniesz. Ciekawi nas, czy nie sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *