Aqara, wiodący dostawca inteligentnych produktów domowych, ogłosił uruchomienie programu Professional Partners dla instalatorów i integratorów inteligentnych domów. Wykorzystując dziesięcioletnie doświadczenie firmy Aqara w branży inteligentnego domu oraz jej kompleksowy pakiet produktów, zaawansowanych technologii, rozwiązań i narzędzi dla inteligentnego domu, program Professional Partners Program ma na celu wspieranie profesjonalnych instalatorów w ulepszaniu ich oferty usług i rozwijaniu działalności.

Program zaprasza również szerszą społeczność zawodową, taką jak ślusarze, instalatorzy kina domowego, projektanci wnętrz i elektrycy, do przyłączenia się do sieci partnerskiej Aqara.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w oferowaniu wysokiej jakości produktów konsumentom na całym świecie, Aqara stara się teraz połączyć siły ze społecznością profesjonalistów, aby przyspieszyć przyjęcie technologii inteligentnego domu na całym świecie. W ramach programu Aqara Partners na uczestników czekają:

  • Priorytetowy dostęp do nowych produktów Aqara
  • Specjalne ceny promocyjne na niektóre produkty
  • Kompleksowe wsparcie i zasoby szkoleniowe dotyczące produktów
  • Możliwość nawiązania kontaktu z zainteresowanymi użytkownikami Aqara na obszarach lokalnych
  • Wsparcie marketingowe

Od października 2021 r. Aqara wprowadziła przez ograniczony czas ekskluzywny pakiet Smart Roller Shade Controller jako pierwsze wydarzenie promocyjne w ramach programu Professional Partners. Smart Roller Shade Controller to globalna wersja najpopularniejszego silnika do rolet Aqara, który został zaprojektowany do automatyzacji różnych rolet, a nawet ekranów projekcyjnych.

Połączony z koncentratorem Aqara kontroler umożliwia sterowanie roletami za pomocą telefonów komórkowych, komendy głosowe (Apple Siri, Google Assistant, Yandex Alice, Naver Clova itp.), wstępnie ustawione harmonogramy i automatykę domową, w której rolety mogą być wyzwalane przez warunki oświetlenia, ruch człowieka, temperaturę w pomieszczeniu itp.

Aby dowiedzieć się więcej o programie Professional Partners lub zarejestrować się do pakietu Smart Roller Shade Controller, odwiedź stronę internetową.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *