Apple podjęło decyzję, że do 27 marca 2020 roku wszystkie sklepy na świecie zostaną zamknięte. Jedynym wyjątkiem są Chiny, gdzie Apple zdążył już zamknąć oraz otworzyć swoje sklepy. Jest to odpowiedź firmy na szerzącą się pandemię Koronawirusa.

Parę tygodniu temu pisaliśmy Wam news o tym, że Apple zamyka sklepy w chinach. Z czasem Apple otworzył zamknięte sklepy, a teraz podjął o wiele cięższą decyzję. Zamyka wszystkie sklepy na świecie aż do 27 marca 2020 roku.

W Polsce liczba oficjalnych Apple Store jest niezmienna i wynosi 0. Jednak w innych krajach możemy ich spotkać całkiem dużo. Sklepy Apple Store to nie tylko miejsca, gdzie można kupić sprzęt. Są to miejsca spotkań, gdzie można podyskutować o sprzęcie, przejść szkolenie lub na miejscu coś naprawić. W Apple Store zawsze są tłumy przez co Apple zdecydowało się na taką decyzję.

Ich pełną decyzję możecie przeczytać w tym miejscu. Wszyscy pracownicy Apple, którzy mogą to zrobić, powinni przejść na tryb pracy zdalnej. Pracownicy, którzy nie mogą pracować zdalnie mają stosować się do zasad bezpieczeństwa związanych z kontaktami z innymi osobami.

Źródło i zdjęcie: Apple

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *