Apple Watch to najpopularniejszy smartwatch na świecie. Zgodnie z doniesieniami w zeszłym roku to również najlepiej sprzedający się zegarek na świecie w ogóle. Konkurencja stara się go dogonić, ale nie jest to takie proste.

Nie wiem jak Was, ale mnie Apple Watch serii 5 rozczarował. Spodziewałem się przełomu w kwestii zdrowotności, a pojawił się w sumie głównie „Always on display”. Okazuje się jednak, że Apple planuje kolejne nowości. Mam wielką nadzieję, że pojawią się w Apple Watch 6.

Smartwatch to gadżet, który gorąco polecam każdemu. Jego pierwsze przymiarki były skierowane w przemysł modowy, ale z czasem mocno skręciły w dział zdrowia. Apple Watch na tyle się w nim zadomowił, że co jakiś czas słyszymy o tym, że uratował komuś życie! Możecie to sprawdzić tutaj albo tutaj.

Mierzenie tlenu we krwi

Apple Watch potrafi już monitorować wiele aspektów, ale ciągle dużo jeszcze przed nim. Przecieki mówią bowiem o tym, że ma się w nim pojawić opcja mierzenia tlenu we krwi. Będziemy mogli ją sprawdzić zarówno w zegarku jak i aplikacji zdrowie. Jeśli zegarek wykryje niebezpiecznie niską ilość tlenu, wtedy nas o tym poinformuje.

Nie spodziewam się, żeby Apple wypuścił to jako aktualizację dla istniejących zegarków. Raczej skupi się na tym, żeby nową funkcjonalność zyskał Apple Watch 6, 7 lub 8. Ja mam jednak wielką nadzieję, że będzie to mimo wszystko Apple Watch 6. A czy tak się faktycznie stanie dowiemy się we wrześniu tego roku. Póki co pozostaje nam czekać.

Źródło: 9to5Mac

Zdjęcie: Daniel Cabairo na Unsplash

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *