Apple udostępniło już testerom swoje najnowsze aktualizacje w postaci iOS 14.6 RC2 i iPadOS 14.6 RC 2. Warto dodać, że firma zrobiła to tuż przed planowaną premierą.

Apple wprowadza aktualizacje

Obie wyżej wspomniane wersje zostały udostępnione testerom w kilka dni po wydaniu pierwszych wersji Release Candidate. Oznacza to, że zostały wprowadzone jakieś pomniejsze zmiany do tych aktualizacji. Nastąpiło to przed planowaną premierą dla wszystkich użytkowników iPhone’ów i iPadów, której spodziewamy się w przyszłym tygodniu.

Obie wersje mają nowe oznaczenie dla buildów. Jak na razie nie wiemy jednak, co zmieniło się dokładnie względem poprzedniej wersji. Mamy do czynienia tutaj jednak z mniejszymi poprawkami, które koniecznie musiały zostać wprowadzone przed publiczną premierą dla wszystkich użytkowników. Pamiętajcie, że są to jak na razie poglądowe wydania nowego oprogramowania dla iPhone’ów i iPadów.

W przyszłym tygodniu wyżej wspomniane aktualizacje zostaną udostępnione już wszystkim użytkownikom. W międzyczasie Apple rozpoczęło beta testy systemów z numerkiem 14.7.

źródło: tablety.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *