Amazon ogłosił właśnie datę swojej wielkiej konferencji, na której światło dzienne ujrzą wszelkie przygotowane w ostatnim czasie nowości. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?

Technologiczny gigant zdążył nas już przyzwyczaić do tego, że nie ujawnia zbyt wiele szczegółów przed rozpoczęciem przygotowanej konferencji. W zaproszeniu, jakie otrzymała redakcja portalu The Verge, widnieje enigmatyczna informacja dotycząca wydarzenia. Wiemy jedynie, że już 28 września 2021 roku producent zaprezentuje nowe urządzenia, funkcje oraz usługi.

Co tym razem zaprezentuje Amazon?

amazon eero

fot. Amazon

W poprzednich latach jesienne konferencje obfitowały w premiery nowych głośników Echo, routerów Eero oraz aktualizacje wirtualnego asystenta Amazon Alexa. Czy w tym roku doczekamy się na przykład ujawnienia odświeżonych dzwonków do drzwi marki Ring?

Producent w latach ubiegłych prezentował także pewne eksperymentalne produkty, które zawsze są mile widziane przez technologicznych maniaków oraz gadżeciarzy. Niech za przykład posłuży tutaj chociażby premiera inteligentnego pierścienia Echo Loop, okularów Echo Frames oraz drona Ring Always Home Cam.

Konferencja odbędzie się jeszcze w tym miesiącu

amazon luna

fot. Amazon

Jednym z ważniejszych ubiegłorocznych debiutów było uruchomienie usługi do streamingu gier, czyli Amazon Luna. Platformę stworzono po to, aby bezpośrednio konkurowała z Microsoft xCloud, Google Stadia, PlayStation Now oraz GeForce NOW. Luna dostępna jest jednak póki co jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wydarzenie zaplanowane na 28 września ma charakter zamknięty, czyli wezmą w nim udział tylko i wyłącznie zaproszone redakcje. Początek konferencji o godzinie 18:00 czasu polskiego.

źródło: theverge.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Amazon zaprasza na jesienną konferencję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *